Upravit obsah

PEČUJEME O VAŠE TĚLO, MYSL A DUŠI.

KONTAKTNÍ INFORMACE

puraka.cz

CO SE U NÁS DĚJE?

O NÁS

Jsme přátelé, kteří se rozhodli žít svůj sen. Vydali jsme se na dobrodružnou cestu protkanou zážitky, které s vámi chceme sdílet. Chybělo nám v našem městě místo, kde se lidi setkávají, chtějí spolu komunikovat a sdílet, rádi si věnují čas pro sebe a chtějí o sebe s láskou pečovat. Naše centrum je pro nás všechny oázou klidu, kde se problémy rozpustí a vy tak alespoň na chvilku plujute na obláčku bez starostí. 

Naším cílem je, abyste si u nás odpočinuli, zregenerovali se, dali péči vašemu tělu, chtěli sami sobě víc porozumět a utišili svou mysl.

Vybrat si u nás můžete z mnoha služeb. Čeká na vás jógová shala, kde vám budeme předávat jógovou praxi Ashtanga jógy. Ashtanga jóga zapálí náš vnitřní oheň, naučíme se dýchat a do dechu vkládat pohyb, mysl se utiší a zklidní. Své tělo pak můžete nechat dále uvolnit pomocí široké škály masáží, nebo zajdete za naší fyzioterapeutkou. Naše nutriční terapeutka a koučka Vám pomůže najít správný směr ve výživě, porozumět vašemu tělu a pochopit své potřeby. A zapomenout nesmíte na naší skvělou kavárnu, kde se na vás těší usměvavý barista, který vám připraví výbornou kávu, kterou obohatíte něčím dobrým na zub.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

KONTAKTUJTE NÁS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.