Edit

PEČUJEME O VAŠE TĚLO, MYSL A DUŠI.

KONTAKTNÍ INFORMACE

puraka.cz

KAVÁRNA PURAKA COFFEE

Jsem kavárna, kterou si David za pomocí své ženy Zuzanky, jejího taťky Vaška a rodiny, kamarádky Verči ( Káva od cesty) vytvořil celým srdcem a dal do toho úplně vše. Přála jsem si být místem, kde bude David spokojený a šťastný. Ono se to podařilo a já Vám s Davidem můžu předávat úsměvy, radosti a štěstí pomocí výběrové kávy od libereckých Nordbeens a parádních dobrot. Dobroty od mých skvělých kolegyň cukrářek a pekařek. Kolegyň? Slyšíte správně. Cílem Davida je mít kolem sebe ty skvělé a správné lidi, na které se může spolehnout a věří, že se z dlouhodobé spolupráce stane i přátelství. David rád podporuje malé české farmy a farmáře, malé výrobce dobrot a také ručních výrobků z celé naší krásné České republiky. Proto u mě mají své místo! Přijďte se na mě a baristu Davida podívat, domů už se Vám rozhodně chtít nebude!

DAVID MALČÍK

Ahoj! Rád Tě tu vidím a ještě radši s tebou dám pokec u hrnku skvělé výběrovky. Ale než se sejdeme, rád ti povím, jak to všechno začalo.
Jsem normální kluk, který hledal lásku k výběrové kávě malými krůčky. Asi jako většina z nás, i já začínal kávou rozpustnou, tzv. „nescem“. Následně jsem objevil v práci “zrnkovou” z automatu, ale ten zlom nastal právě při jedné návštěvě mého bratránka Mirečka. Ptal se, zda si dám kávu, já na to: „Určitě ano!“ Koukal jsem, že příprava byla jako v laboratoři – samá přesnost, stopky, papírový filtr a nějaký postup….nechápal jsem. Ale pak se to stalo…já ochutnal! První reakce? „No fuj, to je kyselé jako by tam byly 2 lžičky octu….nemáš prosím mléko?“ Mireček odpověděl, že jo, ale jen kokosové. „Achjo“, v duchu jsem si říkal, že dnes si nepochutnám. Tak tohle byl ten zlomový okamžik. Překvapivě nebyl hned pozitivní a nepadli jsme si s výběrovkou úplně do oka, ale zanechala ve mně dojem, to jo! Nedalo mně to a tak jsem začal pátrat, co jsem vlastně pil, proč to bylo kyselé a proč se to dělá tak složitě?? A všechny odpovědi mě dovedly až sem. Já nakonec opustil svoji nudnou práci, splnil si sen a teď Vám můj příběh můžu předávat u šálku skvělé výběrové kávy s úsměvem od ucha k uchu. Tak co, už jsi u baru?