Upravit obsah

PEČUJEME O VAŠE TĚLO, MYSL A DUŠI.

KONTAKTNÍ INFORMACE

puraka.cz

O NÁS

Jsme přátelé, kteří se rozhodli žít svůj sen. Vydali jsme se na dobrodružnou cestu protkanou zážitky, které s vámi chceme sdílet. Chybělo nám v našem městě místo, kde se lidi setkávají, chtějí spolu komunikovat a sdílet, rádi si věnují čas pro sebe a chtějí o sebe s láskou pečovat. Naše centrum je pro nás všechny oázou klidu, kde se problémy rozpustí a vy tak alespoň na chvilku plujute na obláčku bez starostí. 

Naším cílem je, abyste si u nás odpočinuli, zregenerovali se, dali péči vašemu tělu, chtěli sami sobě víc porozumět a utišili svou mysl.

Vybrat si u nás můžete z mnoha služeb. Čeká na vás jógová shala, kde vám budeme předávat jógovou praxi Ashtanga jógy. Ashtanga jóga zapálí náš vnitřní oheň, naučíme se dýchat a do dechu vkládat pohyb, mysl se utiší a zklidní. Své tělo pak můžete nechat dále uvolnit pomocí široké škály masáží, nebo zajdete za naší fyzioterapeutkou. Naše nutriční terapeutka a koučka Vám pomůže najít správný směr ve výživě, porozumět vašemu tělu a pochopit své potřeby. A zapomenout nesmíte na naší skvělou kavárnu, kde se na vás těší usměvavý barista, který vám připraví výbornou kávu, kterou obohatíte něčím dobrým na zub.

poznejte

náš tým

Zuzana Malčíková - tým Puraka

ZUZANA MALČÍKOVÁ

Nutriční a osobní koučka, lektorka jógy

David Malčík - barista, majitel kavárny

DAVID MALČÍK

Barista, majitel kavárny

Barbora Jarolímková - fyzioterapie, masáže a reiki

BARBORA JAROLÍMKOVÁ

Fyzioterapeutka, masérka